SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qira ne Pejton
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
6
Madhësia :
400 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
197993
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia me qira ne Pejton
Shtepia eshte me siperfaqe prej 400m2 dhe ka kete renditje :
-2 Dhoma dite
-Kuzhine
-5 dhoma gjumi
-Bazen
-Saune
-6 Banjo
-2 vend parkime
-Garazhe

Cmimi i qirase eshte 2500euro

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne :
044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78
E-mail | omegaprishtina@gmail.com
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »