SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super banese me qira ne lagjen Arberia
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
197994
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banes me qira ne lagjen Arberia, afer Viva freshit,banesa komplet e mobiluar, moderne, 120m2
Banesa posedon:
- 3 dhoma gjumi
- 1 sallon dhe kuzhine
- 1 banjo
- 2 ballkona
- 1 shpajz
Qmimi 750€ ( me garazh)
700€ (pa garazh)

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »