SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Arberi _ 3+1
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
21 Maj
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
197995
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira ne Arberi, banesa eshte komplet e mobiluar, gjendet ne katin e 3-te, 110m2
Banesa posedon:
- 3 dhoma gjumi
- 1 sallon dhe kuzhine
- 2 banjo
- 2 ballkona
- 1 koridor
Qmimi 450€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »