SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shiten 3 Banesa ne Rr.Sejdi Sejdiu)468/18
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Qershor '19
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
198002
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 3 Banesa ne Rr,Sejdiu Sejdiu te Idea Invest:
B1-84 m2 Kati 1 -2 Dhoma gjumi Sallon,Kuzhine,2 banjo,depo.
B2-77 m2 Kati 4-2 Dhoma gjumi Sallon,Kuzhine,2 banjo,depo.
B3-97 m2 Kati 7-2 Dhoma gjumi,Sallon,Kuzhine,2 banjo,depo.
Banesat nuk jane te gatshme per banim .
Banesat kane dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni  Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »