SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Breg te Diellit_3+1
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
198003
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira ne Breg te Diellit, banesat e ndertuara nga Standardi, kompleksi Dafina, komplet e mobiluar, 90m2, lift funksonal, ndertesa ka hapsire te mjaftueshme parkingu
Banesa posedon:
- 3 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- wc
- ballkon
- koridor
- shpajz
Qmimi 350€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »