SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 80m2 ne shitje ne lagjen Kalabria !DELTA
Çmimi :
€820.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
198008
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 80m2 ne shitje ne lagjen Kalabria afer Veternikut me nje pozite shume te favorshme banimi dhe ofron nje ambient te pershtatshem dhe te qetë.
Banesa ndodhet ne katin e III-te (posedon ashensor funksional) dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhine
-Dy dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon
-Depo

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777

Per t"i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »