SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli 3.76 ari - VETERNIK afer Rezonances.
Çmimi :
€24,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
376 m²
ID e produktit :
198010
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toka/parcela ne Veternik afer Rezonances, toka ka siperfaqe 3.76 ari.
Toka perfshin nje hapsire te pershtatshme shume afer prej rruges kryesore, pozite ideale per banim.
Posedon te gjitha kushtet infrastrukturore si: uje, rryme, kanalizim, rruge te asfaltuar.
Gjendet 2 min. larg rruges kryesore.

Toka ka flete poseduese dhe mund te perkthehet menjehere.
Qmimi eshte 24000 € per ari.

Na kontaktoni edhe ne Viber: +383 49 720 780
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »