SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet penthouse luksoz 320m2 me qira ne lagjen Mati 1 !DELTA
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
320 m²
ID e produktit :
198013
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet penthouse super luksoz 320m2 me qira ne lagjen Mati 1.
Banesa ndodhet ne nje pozite shume te favorshme banimi ku i ofrohon banoreve nje qetesi dhe rehati ne nje ambient super luksoz.
Banesa ka kete renditje:
-Sallon me kamin
- Kuzhine
-5 Dhoma gjumi
-Garderobe amerikane
-Terase me kuzhine verore
-Dy banjo

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777

Per t"i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »