SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Breg te Diellit 2+1
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
198014
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banes me qira ne Breg te Diellit, afer Xhambazeve, banesa eshte e mobiluar ne teresi, kati i 4-te, 80m2
Banesa posedon:
- 2 dhoma gjumi
- 1 sallon dhe kuzhine
- 1 banjo
- 1 ballkon
- 1 koridor
Qmimi 200 euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »