SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Breg te Diellit
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
198016
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banese me qira ne Breg te Diellit, afer shkolles fillore "ILIRIA", banesa eshte komplet e mobiluar, 45m2
Banesa posedon:
= dhome gjumi
= sallon dhe kuzhine
= banjo
= ballkon
= koridor
Qmimi 200€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
WhatsApp & Viber:
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »