SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira afer teatrit Dodona
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
13 Maj
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
83 m²
Ekstra :
Pushimore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
198023
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa ne rrugen Ismail Dumoshi, kati i 6-te (afer teatrit Dodona)
.Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Ka 83m2

Banesa posedon:

- Sallon me kuzhinë
- Dy dhoma gjumi
- Banjo, koridor si dhe
- Ballkon

Agjensioni UNIQUE Prishtinë.

Tel. 045 677 134 / 045 539 511
Viber: +38345677134 / +38345539511
Informata rreth publikuesit
UNIK
Prishtinë
045 539 511
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »