SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal 62m2 me qira në Qendër (te Tre Sheshirat).
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Madhësia :
62 m²
ID e produktit :
198025
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjendet në Qendër të Tre Sheshirat afër “Raiffeisen Bank”.
Lokali ndodhet në katin përdhesë, ka 1 Hapsirë (Sallë), 1 Shank, 1 Kuzhinë dhe 1 Banjo.
Gjithashtu lokali ka bodrum dhe ka në shfrytëzim edhe hapsirën para lokalit e cila mund të shfrytëzohet si terasë. Lokali është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesi si: Restaurant/Kafiq, Ordinancë, Bankë etj.
Invertari që shihet në foto largohet, përveq paisjeve të kuzhines dhe shankut.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »