SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm me qera Objektin( per Depo ) rreth 300 m2 me lartsi prej 3.20 metra
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
198030
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm me qera Objektin( per Depo ) rreth 300 m2 me lartsi prej 3.20 metra. Komplet i hapur vemet shtyllat prezente.
Ujë dhe kanalizim te instaluar
Pa lagshti te mbredshme ajrosje nga shum drejtime
Furnizimi me uj dhe rrym i rregullt pa nderprerje
Eshte shume afer Spitalit te ri Amerikan. Me qasje shume te mire te nyja qe lidher rrugen per Priizren, Peje, Gjilan, Mitrovice e Ferizaj.

Cmimi 400 euro
Code 10214
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »