SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET ose NDËRROHET) BANESË në Bregun e Diellit afër Banesave të Bardha
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Shkurt '20
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
82 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
198033
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet - Ndërrohet BANESA në Bregun e Diellit afër Banesave të Bardha Rr. Sali Nivica. Kati i parë. Sipërfaqja: (82m²).

Renditja:

- Qëndrim ditor me Kuzhinë dhe Tryezari

- 2 Dhoma

- Koridor

- Banjo

- Shpajz

- Ballkon

E mobiluar, është e lëshuar me Qira, e pershtatshme edhe për biznes si: Zyre, parking tek objekti.

(Mundësi ndërrimi me Banesë në Prishtinë, ose në Fushë Kosovë me një apo dy Banesa)

- Çmimi me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt: 📞 Tel: +38344108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+38344108703
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »