SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne Qender 📌
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
198038
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Qender 📌
Banesa eshte ne katin e 4 , ka siperfaqe prej 65m2 me kete renditje :
-Dhome dite
-Kuzhin te vecant
-Dhome gjumi
-Banjo
-Ballkon dhe
-Parking

Cmimi i qirase eshte 350euro✅

Per inoformata me te hollesishme na kontaktoni ne :
📞044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78
📧E-mail | omegaprishtina@gmail.com
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »