SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen me qera per Zyre e cila gjendet në Qendër të Prishtines te Sheshi Nënë Tereza kati i I
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
198043
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen me qera per Zyre e cila gjendet në Qendër të Prishtines te Sheshi Nënë Tereza kati i I
Banesa është e sapo renovuar dhe posedon:
*Tre dhoma(hapsira punuse)
*Koridor
*Banjo
*Interfon , sherbimin e pastrimit te hyrjes etj
Cmimi 500 euro
Code 10215
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Rr. Nëna Terezë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »