SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Lagjen e Muhaxhereve _ 2+1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
83 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
198048
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banese me qira ne Lagjen e Muhaxhereve, banesa eshte e re, komplet e mobiluar, gjendet ne katin e 3-te, 83m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 300€

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »