SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banese me qira ne breg te diellit
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
198054
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne lagjen bregu i diellit tek qendra tregtare.Banesa gjendet ne katin e pare,eshte shume e pershtatshme per familje dhe per studente.

Banesa posedon :

- Sallon Kuzhine
- 1 Dhome
- banjo dhe koridor

Agjensioni UNIQUE, Prishtinë

Tel. 045 539 511
Viber: +38345539511
Informata rreth publikuesit
UNIQUE
Prishtinë
045677134
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »