SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qera - Peje qender
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '18
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
198056
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ju ofrojmë lokalin në përdhesë në qendër të Pejës për zyra dhe ambiente të tjera të punës.
Lokali gjindet në rrugën Mbretëresha Teutë nr.77 në Pejë, më saktësisht: ngjitur me kompaninë e sigurimeve “SIGAL” dhe afër institucionit financiar “LESNA” dhe furres ”Mallaki”.
Në fund të lokalit posedon hapësiren për mini kuzhinë dhe 1 wc.
Për cdo informatë na kontaktoni në telefon,
tel: 049564999
viber: +38349564999
Poashtu mund ta vizitoni lokalin edhe gjatë dites.

Ju falemnderit
Informata rreth publikuesit
Drilon
049564999
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »