SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne lagjen Kalabria objekti Lesna 60m2 ( dy dhomshe )
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
198057
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Kalabria objejti Lesna ( Perball kompleksit banesore Fitorja)
Siperfaqja eshte 60.20 m2 , kati 1 me pamje nga lindja.
Banesa ka kete renditje:
– Dhome e dites me kuzhine, tryezari dhe ballkon
– Dhome gjumi
– Koridori dhe banjo

Banesa eshte e gatshme per banim. Gjithashtu ka hapsire te mjaftueshme per parking.

Kontakti me pronarin e baneses:
Permes Tel = 049 310 231 dhe +381 62 100 36 16 (viber)
Informata rreth publikuesit
veton
Prishtinë
+38649310231
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »