SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 69m2 ne shitje ne Dardani !DELTA
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
69 m²
ID e produktit :
198058
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 69m2 ne shitje ne "Dardani" tek pllatoja ne bllokun e banesave te gjelberta afer postes kryesore
Banesa ndodhet ne katin e trete me ashensor
Banesa ka dhomen e dites me kuzhin , dy dhoma gjumi, banjo, koridor dhe taras
Eshte renovuar para nje viti ne total, rryma e re, sistemi i ujit dhe kanalizimit i ri, banjo komplet e re,keramik ,laminat,glet fasad e re si dhe mobiljet e reja
Posedon dokumentacion te rregullt e te gatshem per perkthim te pronari i ri, ofrohet per shitje me mobilje, siperfaqja e llogaritu netto
-049157113-
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »