SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 134m2 ne shitje ne Lakrishte !DELTA
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
134 m²
ID e produktit :
198060
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 134m2 ne shitje ne "Lakrishte" tek kompleksi FRONT arting
Banesa ndodhet ne nje lokacion mjaft te favorshem e afer qendres se qytetit, kompleksi eshte ekskluziv dhe me prespektive
Ndodhet ne katin e dymbedhjet me ashensor, ndersa apartamenti ka ket organizim
-Sallon dhe kuzhine me hapesire te madhe
-2 dhoma gjuma shume komode
-2 banjo
-1 depo
-2 terasa
Ndertesa po realizohet me trendet me te fundit dhe me standardet me te larta te arkitektures dhe ndertimit modern duke ofruar shume perparesi ne krahasim me ndertimet tjera ne Kosove, Disa nga karakterisikat e kompleksit jane:
- Lokacioni ndodhet ne zonen qender te Prishtine qe ofron nje qasje te lehte nga te gjitha anet e qytetit.
- Ndertesa me e larte ne Kosove P + 21 kate.
- Eksterieri i objektit po realizohet me sistem fasade te ventiluar qe ofron izolim termik dhe akustik shume te larte.
- Dritaret deri ne dysheme me tre xhama qe ofrojne termike dhe ndriçim shume te larte si dhe roletat automatike.
- 7 ashensore ne funksion te perhershem te nderteses.
- Koridore te gjera, hapesira te perbashketa, shkalle te brendshme dhe shkalle emergjente.
- Sistemi me modern i nxemjes dhe ftohjes.
- Materialet e interierit jane te cilesise me te larte ne treg.
- Garazha/parkingje nentokesore.
- Kompleksi do te kete edhe hapesira afariste, qender tregtare, markete, restorante, ambiente argetuese, ambiente per femije, spa qender dhe shume rekreacione tjera te vecanta.
- Do te ofrohet mirembajtje dhe siguri 24 oreshe.
- Ndertesa eshte ne realizim te punimeve finale dhe do te jete e gatshme per banim ne pjesen e pare te vitit 2019. Siperfaqja e llogaritur bruto
Per me shume informata na kontaktoni:
-049157113-
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »