SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 85m2 me qira ne Dragodan !DELTA
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
198061
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 85m2 me qira ne "Dragodan" ne hyrje te lagjes
Banesa ndodhet ne katin e peste me ashensor funksional, ka ket renditje dy dhoma fjetje, dhome ndeje me kuzhine e tryezari, banjo dy terrasa me pamje te bukur nga stadiumi i Prishtines
Ne cmim perfshihen te gjitha shpenzimet pervec kabllovikut dhe internetit (Wi-Fi)
Banesa posedon klime te instaluar, ngrohje qendrore me kalldaj (rryme), izolim te larte te objektit, sigurim fizik ne hyrje
Ofrohet vetem per nderkombetare
Per me shume informata na kontaktoni:
-049157113-
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »