SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet shtepia 380m2 me qira ne lagjjen Mati 1 !DELTA
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
380 m²
ID e produktit :
198081
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtepia 380m2 me qira ne lagjjen Mati 1 afer Maxi 24.
Shtepia ndodhet ne nje zone mjafte te qete banimi dhe posedon:
-4 Kate (Tavani i shfrytzueshem)
-Sallon me kuzhin
-4 Dhoma gjumi
-Ngrohje qendrore me rryme (kalldaje vendoset ne momentin qe vendoset qiragjiu
-Oborre te bukure.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049406434/049157113/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »