SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 63m2 me qira ne lagjen Bregu i Diellit !DELTA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
ID e produktit :
198084
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 63m2 me qira ne lagjen Bregu i Diellit te banesat e Standardit te Komunes.
Banesa ndodhet ne katin e II-te (posedon ashensor funksional) dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhine
-Dhome gjumi
-Banjo
-Ballkon
-Depo
-Garazhe

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777

Per t"i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »