SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira te HOTEL AFA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '21
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
83 m²
ID e produktit :
198089
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshohet banesa me qira te hotel AFA . banesa eshte e pa mobiluar ,ka vetem kuzhinen edhe banjon
Banesa posedon:
- Sallon me kuzhine
- 2 dhoma te fjetjes
- Banjo
- koridor dhe ballkon

Agjensioni UNIQUE Prishtinë.
Tel. 045 677 134 / 045 539 511 Viber: +38345677134 / +38345539511
Informata rreth publikuesit
UNIQUE
Prishtinë
045677134
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »