SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet banesa me qera në Ulpiane, afer Aleances
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
198091
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qera në Ulpiane, afer Aleances

Banesa është 60m2 dhe ka këtë renditje :
Qëndrimin ditor me kuzhinë
1 Dhomë gjumi
1 BanjoÇmimi mujor 250 €, i diskutueshëm.

📞+37745815511
+38349444249
✉️-realestatedominoagency@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Flutra
Prishtinë
049444249
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »