SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia 2 katëshe më 2 Ari  Truall në Lagjen Dodona
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
198095
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia 2 katëshe më 2 Ari Truall në Lagjen Dodona (afër shkolles fillore Elena Xhika). Me siperfaqe 100m2, shtepia ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, 2 banjo 2 ballkona 2 koridora dhe shpajz. Shtepia ka Oborr, ka qasje ne rrug te asfaltuar, shtëpia ka munsi rinovimi apo te ndertohet e re, me dokumenta ne rregull me leje ndertimit me fletë poseduse.

Ndërtim i ri.

Çmimi:130.00.€+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »