SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Ulpiane
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
198096
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesen me qira ne lagjen Ulpijana, Kati i 3 eshte me mobilje te reja, nxemje qendrore, mundet të leshohet edhe për zyre . Banesa gjendet në ULPIAN Bulevardi Deshmoret e Kombit për ball AAK-ës.
Rruga kryesore.

Banesa posedon:

- Sallon me kuzhinë
- Dy dhoma gjumi
- Banjo, koridor si dhe
- Ballkon

Agjensioni UNIQUE Prishtinë.

Tel. 045 677 134 / 045 539 511
Viber: +38345677134 / +38345539511
Informata rreth publikuesit
UNIQUE
Prishtinë
045677134
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »