SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 82m2 me qira ne lagjen Bregu i Diellit !DELTA
Çmimi :
€380.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
198101
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 82m2 me qira ne lagjen Bregu i Diellit afer OSCE-se.
Banesa ndodhet ne katin e V-te (me lift) dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-Dy dhoma gjumi
-Ballkon
-Dy Banjo
-Klim
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049406434/049157113/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »