SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te rruga B
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
73 m²
ID e produktit :
198102
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet me qira banesa ne rrugen B ne Prishtinë.
Ështe ekstra e mobiluar dhe e gatshme per banim.

Banesa posedon:

- Sallon me kuzhinë
- Dy dhoma gjumi
- Banjo, koridor si dhe
- Ballkon

Agjensioni UNIQUE Prishtinë.

Tel. 045 677 134 / 045 539 511
Viber: +38345677134 / +38345539511
Informata rreth publikuesit
UNIQUE
Prishtinë
045677134
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »