SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Ulpiane 1+1
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
198116
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira ne Ulpiane, mbrapa AAK-se, banesa eshte komplet e mobiluar, ka nxemje me Termokos, 65m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- dy ballkona
- koridor
- depo
Qmimi 250euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »