SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Banesa me qere në qendër
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
25 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
198120
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet Banesa me qira në qendër të Prishtinës përballë Sllovenija sportit rr. Agim Ramadani, banesa gjendet në katin e katërt dhe ka këtë radhitje, një dhomë, një korridor, një banjo, kuzhinë të kompletuar si dhe Air Conditioner ngrohja me Termokos. Banesa është e përshtatshme edhe për zyrë.
Informata rreth publikuesit
Genc
Prishtinë
049268500
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »