SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen me qera në lagjen Bregu i Diellit te banesat e Standartit(Komunes)
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
198122
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen me qera në lagjen Bregu i Diellit te banesat e Standartit(Komunes)
Banesa gjendet ne kati e II dhe është komplet e mobiluar
Banesa posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dhomë gjumi
*Banjo
*Ballkon
*Garazhd
*Depo
*Park per fëmij
Cmimi 200 euro
Code 10218
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »