SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Shtëpin me qera afër Tregut te gjelbert në Prishtinë
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
2
Madhësia :
250 m²
ID e produktit :
198123
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Shtëpin me qera afër Tregut te gjelbert në Prishtinë
Shtëpia ka Dy kat dhe posedon një siperfaqe prej me shum se 250m2
Shtëpia është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Pesë dhoma
*Dy Banjo
*Teras
*Oborr
*Parking
*Nxemje qendrore( me naft ose me rrym )
Cmimi 500 euro
Code 10217
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Xhamia e Llapit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »