SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Shtëpin me qera(ose shitje) në Lagjen Velania me siperfaqe prej 600m2
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
Madhësia :
600 m²
ID e produktit :
198124
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Shtëpin me qera(ose shitje) në Lagjen Velania me siperfaqe prej 600m2
Shtëpia posedon Tre Katë dhe një podrum me 150m2
*Kati i Parë posedon:
Sallon me kuzhinë dhe tre dhoma gjumi , banjo , Wc , Ballkon
*Kati i Dytë posedon:
Dy Banesa : Sallon me kuzhinë , dhomë gjumi , Banjo
*Kati i Tretë posedon:
Dy banesa : Sallon me kuzhinë , dhomë gjumi , Banjo

*Ngrohje Qendrore
*Parking
*Tri Ari Oborr

Cmimi 1500 euro per qera ( kurse per shitje 350.000 euro )
Code 10216
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Velani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »