SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Super Banesen luksoze me qera në Rr. Muharrem Fejza në lagjen Mati I kati i V
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
198125
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Super Banesen luksoze me qera në Rr. Muharrem Fejza në lagjen Mati I kati i V
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dy dhoma gjumi
*Dy Banjo
*Ballkon
Cmimi 400 euro
Code 10220
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »