SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA 4-dhomeshe
Çmimi :
€72,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
96 m²
ID e produktit :
198129
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA 4-dhomeshe ne lagjen Mati 1 afer Rruges B, kati 4.
Banesa ka 96 m2, dhe posedon:
• sallonin me kuzhine,
• 3 dhoma gjumi,
• 1 banjo,
• 1 WC,
• ballkoni.
Banesa shitet e mobiluar ose e pa mobiluar.
Pa mobilje çmimi eshte 750 €/m2;
Me mobilje, çmimi eshte 850 €/m2.

Për më shumë informata na kontaktoni në:

MILLENNIUM Real Estate
+383 44 172-136 / +383 49 172-136 /
+383 45 531-060
millenniumkosova@gmail.com
Sheshi "NënaTerezë", Nr.28/4
10000 Prishtinë, Kosovë
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Millennium
Prishtinë
044/049 172 136
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »