SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOHET ME QIRA BANESA 3-dhomeshe ne lagjen Dardania
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
198130
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LESHOHET ME QIRA BANESA 3-dhomeshe ne lagjen Dardania, kati 2, me siperfaqe prej 90 m2.
Banesa posedon:
• sallonin,
• kuzhinen me trapezari,
• dy dhoma te fjetjes,
• banjon,
• toaletin,
• ballkonin.
Banesa ka pamje nga Lindja dhe Perendimi, ka ngrohje qendrore te qytetit, parkim te mjaftueshem.
Banesa ka vetem elementet e kuzhines, kurse mobilje nuk ka.
Qiraja e baneses se pamobiluar eshte 350 €uro.
Banesa e mobiluar ka qirane 450 €uro.

Për më shumë informata na kontaktoni në:

MILLENNIUM Real Estate
+383 44 172-136 / +383 49 172-136 /
+383 45 531-060
millenniumkosova@gmail.com
Sheshi "NënaTerezë", Nr.28/4
10000 Prishtinë, Kosovë
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Millennium
Prishtinë
044/049 172 136
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »