SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banes me qera te qafa me 2 dhoma gjumi e mobilume 250 euro
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Pushimore, Shteg në Oborr
ID e produktit :
198142
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet në Lagjen Qafa-Qendër tek objektet banesore të ndërtuara para lufteose tek kafet e
vogla. Banesa gjendet në katin e 9. Posedon 90 m2, me 2 dhoma gjumi, me nje Sallon te Madh ndenje
veqmas, me kuzhinë veqmas, 2 Toilete dhe ballkon( që ka dalje ne Sallon dhe në njërën dhomë gjumi) si
dhe koridor tjeter ndaras, me hyrje neper Dhoma gjumi. Por në çdo kohë janë ne funksion 2 lifta, si dhe
hyrja e Baneses eshte e pajisur me çip dhe kamerë dhe mjaft e sigurte. Banesa ne fjalë është komplet e
mobiluar e lyrë dhe e pastruar ne maximum dhe është shumë e pershtatshme per banim. Kjo banesë
lëshohet paraprakisht per Familjare ose edhe per studente femra ( ose ne maredhenie pune), me një
depozit solid ( i obliguar). Me këtë tekst i keni te bashkangjitura edhe Fotot e banesës ne fjalë. Çmimi i
Volitshëm 250 Euro +obligimet banesore

Gjindemi ne ULPIAN afer ambullantes
AGJENCIONI LIRZA JU MIRPRET.
044/374-331 049/545-181

selami.murturi@gmail.com

+383( 49) 545 181
+383( 44) 374 331
Informata rreth publikuesit
LIRZA
null
37744374331
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »