SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 100m2 me qira ne lagjjen Dardania !DELTA
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
198143
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 100m2 me qira ne lagjjen Dardania ne Rr.Robert Doll.
Banesa ndodhet ne katin e III-te (nuk posedon lift) dhe ka kete renditje:
-Sallon
-Kuzhin
-Dy dhoma gjumi
-3 Ballkona
-Dy banjo
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049406434/049157113/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »