SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 120m2 me qira ne lagjjen Ulpiana !DELTA
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
198147
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 120m2 me qira ne lagjjen Ulpiana.
Banesa ndodhet ne katin e III-te (nuk posedon lift) dhe ka ekte renditje:
-Sallon
-Kuzhin
-3 Dhoma gjumi
-Dy ballkona
-Dy banjo
-Depo
-Parking
-Ngrohje me Termokos
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049406434/049157113/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »