SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne shitje në Hajvali, Prishtinë | M1
Çmimi :
€140,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
5
Madhësia :
200 m²
Viti i ndërtimit :
2012
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
198153
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne Hajvali - afer Hotel Bushi.
Shtepia ka 200m² me 4 ari truall
Kati 1: Sallon te madh, kuzhinë me trapezari, nje dhome te fjetjes, koridor, 2 banjo dhe teras.
Kati 2: 4 dhoma te fjetjes, koridor, 3 banjo, shpajz dhe 2 ballkona
Poashtu shtepia posedon edhe garazhen.

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »