SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes Super Moderne me Qira ne Mat - Kodi 1196
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
ID e produktit :
198157
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes Moderne me Qira ne Mat - Kodi 1196

Lokacioni: Rr. Muharem Fejza Kompleksi Royal City

Siperfaqe: 74 M2

Kati 1

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Posedon:


• Kompleksi banesor/afarist ka qasje në të katër anët.
• Lartësia e Objekteve është -2B+S+P+8.
• Kompleksi përbëhet nga tri Llamella banimi (A+B+C).
• Të dy Blloqet A dhe B do të jenë me nga 7 njësi banesore në
• Objekti përmban dy nivele Garazha
• Vendparking për çdo njësi banesore.
• Kend per Femij
• Nxemje Qendrore te Instaluar me Termokos

• Dhoma e dyte e gjumit mobilohet sipas kerkeses.

Çmimi €400

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »