SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qira në Dardani te Santea e mobiluar 280 €
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
198159
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa me Qira ne Dardani te Santea.
Banesa gjendet në katin e parë dhe posedon:
-Një dhome gjumi
-Sallon
-Kuzhinë & trapezari
-Banjo,koridor.
Komplet e mobiluar.
Preferohet per familjar.

Çmimi: 280 €/muaj.

Tel: 045478477
Premium Ptundshmeri
Informata rreth publikuesit
Premium Patundshmëri
Prishtinë
045478477
Te Santeja [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »