SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshojmë banesë me qera në qendër të Prishtinës.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
198166
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshojmë banesë me qera në qendër të Prishtinës.

Banesa ka ne posedim: Një dhomë të fjetjes, një dhomë të madhe të ndejës bashk me kuzhinë, një banjo dhe një ballkon me pamje nga sheshi Zahir Pajaziti.

Banesa është e sapo renovuar, ka dritare të reja që izolojne zhurmën dhe nuk lejojne të depërtojë ftohti gjatë dimrit apo të nxehtit gjatë verës. Përvec kësajë banesa ka të instaluar edhe nxemjet qëndrore që në këtë pjesë te qytetit funksionojnë shumë mirë,poashtu kaedhe shensor.

Banesa është e mobiluar mirë dhe poashtu ka të gjitha paisjet shtëpiake si: Shporet, frigorifer, makine per larjen e rrobave, termo etj...

Kontakt: 044 / 737 934 ose 049 285 158
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Prishtinë
044 737 934
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »