SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Lokalin me qera në Fushë Kosov 153m2 te banesat e Model Slovenia
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Madhësia :
153 m²
ID e produktit :
198167
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Lokalin me qera në Fushë Kosov 153m2 te banesat e Model Slovenia
Lokali është i pershtatshem per shum lloj veprimtari biznesore
Lokali posedon dy hyrje (një nga rruga kryesore dhe një tjetër nga komplekset banesore direkt përballë lokalit)

Cmimi 450 euro( i diskutushem )
Code 10223
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »