SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet penthouse 300m2 me qira ne lagjen Mati 1 !DELTA
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
198177
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet penthouse 300m2 me qira ne lagjenMati 1 ne nje pjese te qetë dhe moderne te qytetit.
Banesa ndodhet ne katin e VI-te (posedon ashensor funksional) dhe ka kete renditje:
-Sallon
-Kuzhine
-4 dhoma gjumi
-3 banjo (dy banjo posedojne xhakuzi)
-Terase 140m2
Terasa 140m2 nderlidhet ne te kater anet e objektit me pamje atraktive (te pa penguar me objekte tjera) mbi qytetin e Prishtines.
Vlene te ceket se banesa posedon alarm dhe masa sigurie, garazhe nentokesore dhe mirembajtje.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777

Per t"i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »