SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 120m2 me qira ne lagjen Ulpiana !DELTA
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
198178
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 120m2 me qira ne lagjen Ulpiana afer Restaurant Symphony.
Banesa eshte teresishte e renovuar dhe e mobiluar me stil dhe shije.
Banesa ndodhet ne katin e III-te (nuk posedon ashensor) dhe ka kete renditje:
-Sallon
-Kuzhine
-3 dhoma gjumi
-Banjo
-Dy ballkona
-Depo
Vlene te ceket se banesa posedon ngrohje qendrore me Termokos dhe Parking per veture.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777

Per t"i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »