SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 34m2 me qira ne lagjen Dardania !DELTA
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
34 m²
ID e produktit :
198180
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 34m2 me qira ne lagjen Dardania afer kurrizit.
Lokali ndodhet ne nje pozite shume te frekuentuar dhe eshte i pershtatshem per zhvillimin e biznisit tuaj si: Sallon ondulimi, frizer, rrobaqepsi etj.
Lokali posedon:
-Dy njesi punuese
-Banjo

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777

Per t"i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »